Agent Oland - wszystko na imprezy!

Prowadzisz firmę i chciałbyś zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników? Dzięki współpracy z naszą firmą organizacja takiej imprezy będzie czystą przyjemnością. Impreza firmowa to zwykle duże przedsięwzięcie logistyczne, ze względu na jej specyfikę oraz liczbę osób biorących w niej udział. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko samodzielnie zorganizować takie przyjęcie, dlatego staramy się to ułatwić, zabezpieczając niezbędny sprzęt i akcesoria, między innymi:

Namioty i zadaszenia – odgrywają istotną rolę jeśli chodzi o imprezy plenerowe. Namioty i zadaszenia gwarantują schronienie, w którym dalej może odbywać się zabawa, bez względu na warunki atmosferyczne.

Stoły i krzesła – to sprzęt niezbędny niemal na każdym przyjęciu. Dodatkowo proponujemy obrusy i pokrowce na krzesła. Nasze akcesoria są zawsze czyste i zadbane! Co najważniejsze nie musicie ich Państwo prać po zakończeniu imprezy.

Zastawa stołowa – doskonale sprawdza się na większych imprezach, na których zaplecze kuchenne nie pozwala na obsługę dużej ilości osób.

Meble piknikowe oraz konferencyjne – do dyspozycji naszych klientów. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy sprzęt i akcesoria niezależnie od charakterystyki imprezy.

Scena, parkiet taneczny – świetne rozwiązanie na imprezach integracyjnych, na których króluje muzyka.

W odróżnieniu od konkurencji, nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc i doświadczenie na każdym etapie realizacji imprezy integracyjnej czy imprezy firmowej. Największą zaletą współpracy z nami jest to, że my zabezpieczamy i rozkładamy sprzęt, a po zakończonej imprezie składamy i zabieramy, pozostawiają czystą i uporządkowaną przestrzeń.